Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GNUTU 2.5

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Marcin K. Krzywonos
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 98

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis GNUTU 2.5

GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach. Pomoże on w organizacji informacji dotyczących nauki. To wszystko dzięki kilku niezbędnym funkcjonalnością. Wśród nich znajdziemy między innymi wygodny w użyciu terminarz, gdzie jest miejsce na zapisywanie szczegółowych informacji i komentarzy do konkretnych ocen, ustawienie przypomnienia o zbliżającej się klasówce lub o konieczności napisania zadania domowego.

Niestety zabrakło tutaj dziennikcza ucznia w tradycyjnej formie. Niemniej jednak, warto dodać, że poza wspomnianym terminarzem mamy także do czynienia z rozbudowaną wyszukiwarką oraz możliwością wyliczania średniej z zapisanych w terminarzu ocen dla danego przedmiotu lub dla wszystkich przedmiotów. Ponadto GNUTU to tajże szczegółowy plan lekcji i funkcja pozwalająca na prowadzenia dziennika (codzienne zapiski i przemyślenia).

Aby prezentowany program mógł poprawnie funkcjonować należy upewnić się, że na naszym komputerze mamy zainstalowane biblioteki #Ftk Runtime dla Windows.

Podobne Organizery osobiste

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GNUTU 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie