Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evernote 4.5.3.6131

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Evernote
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Data modyfikacji: 26.01.2012
Rozmiar: 69,58 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 268

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evernote 4.5.3.6131

Evernote to aplikacja do przechowywania i synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami, pracującymi pod kontrolą różnych systemów. Wszystkie dane, które zamieścisz w programie Evernote są zawsze synchronizowane pomiędzy wszystkimi Twoimi urządzeniami - komputerami czy telefonami - dostępnymi zarówno fizycznie, jak i zdalnie w sieci! Dodatkowo, aplikacja jest wyjątkowo uniwersalna - wspołpracuje z systemami Windows, Mac OS X i Windows Mobile a także z Iphonami! Ta świetna aplikacja, dostępna bezpłatnie do ściągnięcia ze strony pobierz.pl, umożliwia tworzenie notatek tekstowych i głosowych, zapisywanie stron internetowych, zdjęć oraz szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji (aplikacja zczytuje nawet tekst ze zdjęć!). Pobierz już teraz program Evernote dla systemu Windows za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Na stronie pobierz.pl znajduje się również program Evernote dla innych platform:

- program Evernote dla systemu Windows Mobile

- program Evernote dla systemu Mac OS X

- program Evernote dla Iphona

Podobne Organizery osobiste

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evernote 4.5.3.6131Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie