Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evernote 4.5.3.6131

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Evernote
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Data modyfikacji: 26.01.2012
Rozmiar: 69,58 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 265

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evernote 4.5.3.6131

Evernote to aplikacja do przechowywania i synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami, pracującymi pod kontrolą różnych systemów. Wszystkie dane, które zamieścisz w programie Evernote są zawsze synchronizowane pomiędzy wszystkimi Twoimi urządzeniami - komputerami czy telefonami - dostępnymi zarówno fizycznie, jak i zdalnie w sieci! Dodatkowo, aplikacja jest wyjątkowo uniwersalna - wspołpracuje z systemami Windows, Mac OS X i Windows Mobile a także z Iphonami! Ta świetna aplikacja, dostępna bezpłatnie do ściągnięcia ze strony pobierz.pl, umożliwia tworzenie notatek tekstowych i głosowych, zapisywanie stron internetowych, zdjęć oraz szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji (aplikacja zczytuje nawet tekst ze zdjęć!). Pobierz już teraz program Evernote dla systemu Windows za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Na stronie pobierz.pl znajduje się również program Evernote dla innych platform:

- program Evernote dla systemu Windows Mobile

- program Evernote dla systemu Mac OS X

- program Evernote dla Iphona

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evernote 4.5.3.6131Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie