Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EssentialPIM Free 3.54

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: EPim
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 4.94 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 177

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EssentialPIM Free 3.54

EssentialPIM Free to proste narzędzie, które pozwala na zarządzanie osobistymi informacjami i danymi użytkownika. Jest to prosty organizer osobisty, przypominający wirtualny terminarz, który bardzo przydaje się w pracy. Download EssentialPIM Free 3.54 pozwala między innymi na zarządzanie kontaktami, a więc ich katalogowanie, wpisanie do bazy adresów, numerów kontaktowych czy adresów e-mail, a także na zaplanowanie zadań, o których terminie realizacji użytkownik zostanie poinformowany według zaplanowanego harmonogramu, specjalnym przypomnieniem. Program umożliwia również dodawanie do bazy różnych wydarzeń, a także notek, w których można zawrzeć dodatkowe treści. Wszelkie prywatne dane w EssentialPIM Free 3.54, który jest za free udostępniany użytkownikom, mogą być zabezpieczone hasłem dzięki czemu nikt nie powinien się do nich dostać. Ponadto EssentialPIM Free 3.54 jest po polsku co dodatkowo wpływa na jego popularność w naszym kraju. Spolszczenie EssentialPIM Free 3.54 stoi na wysokim poziomie i ułatwia korzystanie ze wszystkich funkcji tej aplikacji.

EssentialPIM Free 3.54 pl umożliwia pełną synchronizację z MS Outlook, a także import danych z plików HTML czy TXT, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu przy przenoszeniu danych do jego bazy. EssentialPIM Free 3.54 za darmo dostępny w naszym serwisie to jedna z lepszych aplikacji tego typu. Program działa z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft, dlatego możliwe jest uruchomienie EssentialPIM Free 3.54 pod Windows 7. Nie istnieje na razie za to specjalna wersja EssentialPIM Free 3.54 na Linux. Pobierz EssentialPIM Free 3.54 i sprawdź jak działa ten osobisty organizer, który pomoże przenieść Ci najważniejsze dane z klasycznego terminarza na komputer. ­Najnowsza wersja do pobrania tutaj: EssentialPIM Free
­

Podobne Organizery osobiste

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EssentialPIM Free 3.54Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie