Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EssentialPIM Free 2.81

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: EPim Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 415

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EssentialPIM Free 2.81

EssentialPIM Free służy do organizowania czasu i zadań. Program cechuje się intuicyjną obsługą.

Aplikacja obsługuje MS Outlook. Umożliwia import i export plików HTML, RTF, CSV, TXT. Dodoatkowo pozwala także zabezpieczać dane hasłem. ­Najnowsza wersja do pobrania tutaj: EssentialPIM Free

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EssentialPIM Free 2.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie