Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EssentialPIM Free 3.7

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: EPim Ltd.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 27.09.2010
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 174

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis EssentialPIM Free 3.7

EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy. Ponieważ jest to program w pełni darmowy, można pobrać go w każdej chwili. Jako że instalka posiada nieco mniej niż 5,5 MB, download EssentialPIM Free zajmie tylko kilka chwil. A czy warto? Przyjrzyjmy się zaletom tej aplikacji.

Program posiada pełną synchronizację z Outlookiem, pozwala na eksport i import plików HTML, CSV, TXT i RTF. Możemy zabezpieczać wszystkie dane hasłami, dzięki czemu mamy pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do naszych zapisków. Oprócz tego dostajemy tu także możliwość wprowadzenia własnej kategorii zadań. Można polecić tą aplikację każdemu, kto tylko prowadzi aktywne życie, ma dużo spotkań, terminów, zadań do wykonania, itp. Jako że jest to wydanie EssentialPIM Free po polsku, wszystkie opcje będą doskonale zrozumiałe dla wszystkich użytkowników, nawet tych nie znających żadnych języków obcych.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, jest to program tylko i wyłącznie pod Windowsy. Można używać go bezproblemowo na XP i Vista. Także i pod Windows 7 EssentialPIM Free 3.7 spisuje się bez zarzutu. Jest to program darmowy, jeśli ktoś chciałby mieć nieco więcej opcji, polecamy płatną wersję Pro. Zawiera ona takie wygodne rozwiązania jak synchronizacja ze Smartfonem, łatwe tworzenie kopii zapasowej i inne. Jej opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EssentialPIM Free 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie