Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EssentialPIM Free 3.7

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: EPim Ltd.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 27.09.2010
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 174

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis EssentialPIM Free 3.7

EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy. Ponieważ jest to program w pełni darmowy, można pobrać go w każdej chwili. Jako że instalka posiada nieco mniej niż 5,5 MB, download EssentialPIM Free zajmie tylko kilka chwil. A czy warto? Przyjrzyjmy się zaletom tej aplikacji.

Program posiada pełną synchronizację z Outlookiem, pozwala na eksport i import plików HTML, CSV, TXT i RTF. Możemy zabezpieczać wszystkie dane hasłami, dzięki czemu mamy pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do naszych zapisków. Oprócz tego dostajemy tu także możliwość wprowadzenia własnej kategorii zadań. Można polecić tą aplikację każdemu, kto tylko prowadzi aktywne życie, ma dużo spotkań, terminów, zadań do wykonania, itp. Jako że jest to wydanie EssentialPIM Free po polsku, wszystkie opcje będą doskonale zrozumiałe dla wszystkich użytkowników, nawet tych nie znających żadnych języków obcych.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, jest to program tylko i wyłącznie pod Windowsy. Można używać go bezproblemowo na XP i Vista. Także i pod Windows 7 EssentialPIM Free 3.7 spisuje się bez zarzutu. Jest to program darmowy, jeśli ktoś chciałby mieć nieco więcej opcji, polecamy płatną wersję Pro. Zawiera ona takie wygodne rozwiązania jak synchronizacja ze Smartfonem, łatwe tworzenie kopii zapasowej i inne. Jej opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne Organizery osobiste

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EssentialPIM Free 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie