Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ePrzypominacz 2.0.2

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: GCSoft.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2011
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 968

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ePrzypominacz 2.0.2

ePrzypominacz  jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

Dodając w programie nowy termin możemy precyzyjnie określić termin przypomnienia oraz jego cykliczność. Ciekawą cechą programu jest możliwość uruchamiania wskazanego przez nas pliku a nawet strony internetowej w wyznaczonym terminie. Program posiada intuicyjny interfejs dzięki czemu żaden użytkownik nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

Wśród najważniejszych zalet tego programu warto wymienić:
 • Wyświetlanie przejrzystych komunikatów precyzyjnie informujących nas o zdarzeniu
 • Możliwość uruchamiania dowolnego polecenia lub pliku o wskazanej przez nas porze
 • Nasze przypomnienia mogą być cykliczne, dodatkowo możemy zdecydować jak długo ta cykliczność ma obowiązywać
 • Ilość przypomnień jakie możemy ustawić jest właściwie nieograniczona
 • Program jest uruchamiany wraz ze startem systemu
 • Nasze przypomnienie możemy niemal dowolnie przesunąć w czasie

Podobne Organizery osobiste

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ePrzypominacz 2.0.2

dodał: ~Jasio , 27.06.2011

Fajny programik! :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie