Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ePortfel Lite 3.3.76

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: ePortfel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 30.91 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 358

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ePortfel Lite 3.3.76

ePortfel pozwala na rejestrowanie i przetwarzanie operacji finansowych związanych z budżetem domowym. Dzięki możliwości pobierania historii transakcji z kont banków internetowych pozwala na bieżące kontrolowanie wydatków bez czasochłonnego wprowadzania danych.


ePortfel pozwala przechowywać na dysku historię transakcji na koncie i analizować ją.
Z aplikacji ePortfel istnieje możliwość dostępu do więcej niż jednego rachunku bankowego.
Program jest prosty w obsłudze, można wybrać jedną z kolkunastu skórek.
Uwaga!
Aby korzystać z programu należy dokonać bezpłatnej aktywacji na stronie producenta, która generuje darmowy kod licencji.

Podobne Organizery osobiste

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ePortfel Lite 3.3.76Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie