Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyNoter 3.7 LITE

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Art Plus d.d.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 672

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EasyNoter 3.7 LITE

EasyNoter to organizer osobisty PIM (Personal Information Manager). Aplikacja jest prosta w obsłudze i składa się z modułów: kalendarz, album foto, notatki, książka adresowa oraz „przypominacz”.

W programie można wprowadzać oraz edytować oraz formatować dane. Opcja „przypominacz” pozwala przypomnieć o najważniejszych wydarzeniach za pomocą zdefiniowanego alarmu. Z główneog okna można za pomocą skrótó1) przejśc do
kalkulatora, odtwarzacza multimedialnego czy książki adresowej.

Podobne Organizery osobiste

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyNoter 3.7 LITEAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie