Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Draco Organizer 3.07

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Draco Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1475

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Draco Organizer 3.07

Draco Organizer to nowoczesny i łatwy w obsłudze program typu PIM (Personal Information Manager). Służy do skutecznego zarządzania kalendarzem, pocztą elektroniczną i listą kontaktów. Oferuje wiele możliwości, które pozwalają efektywnie zarządzać informacjami osobistymi.


Draco Organizer jest nowoczesnym programem typu Personal Information Manager (PIM), umożliwiającym przechowywanie kompleksowej informacji osobistej. We współczesnym świecie niezbędna staje się możliwość szybkiego kontaktowania się z wieloma ludźmi. Głównie w tym celu program ma być narzędziem i doskonałą pomocą. Program pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem: zadania, spotkania i rocznice. Umożliwia także zapamiętanie danych tele-adresowych osób i firm, a także tworzenie grup osób oraz prowadzenie zapisek w notatniku. Odporny na większość wirusów, wbudowany klient pocztowy pozwoli Ci wysyłać i odbierać wiadomości pocztowe od Twoich współpracowników bądź znajomych. Draco Organizer sprawi, że informacje których niekiedy z trudem poszukiwałeś w Internecie same wyświetlą się na Twoim ekranie, a pogoda nie będzie Ciebie już zaskakiwać podczas wyjścia z domu lub pracy. A kiedy już wyjdziesz z domu lub pracy będziesz mógł być informowany o bieżących zadaniach lub spotkaniach za pomocą wiadomości SMS. Niewątpliwą zaletą programu jest także szybkie wyszukiwanie informacji oraz tworzenie powiązań między danymi różnych typów, co ułatwia korzystanie z nich.
Program został stworzony z myślą o ludziach prowadzących aktywne życie zawodowe i nawiązujących wiele kontaktów, a więc biznesmenów oraz ludzi na kierowniczych stanowiskach. Jednak uniwersalność i konkurencyjność programu sprawiają, że może być pożyteczny dla wszystkich użytkowników komputera, którzy choć raz musieli skorzystać z pomocy notesu lub kalendarza albo korzystają z poczty elektronicznej.

Funkcje programu:
-Kalendarz
-Rozbudowana książka adresowa
-Obsługa poczty elektronicznej (e-mail)
-Wysoce skuteczny filtr antyspamowy działający w oparciu o nowoczesne metody statystyczne
-System reguł do automatycznego przetwarzania wiadomości
-Pobieranie i wysyłanie wiadomości z kilku kont pocztowych jednocześnie
-Korespondencja seryjna
-Informacje pogodowe
-Czytnik RSS
-Wysyłanie SMS'ów
-Przypominanie o spotkaniach, zadaniach i rocznicach
-Zdalne informowanie użytkownika o zdarzeniach poprzez SMS'y
-Automatyczne sprawdzanie czy nadeszła nowa poczta
-Szyfrowanie danych zabezpieczonych hasłem
-Bezpieczne przechowywanie ważnych informacji w sekcji Sejf
-Możliwość instalacji i uruchamiania programu na urządzeniach typu PenDrive
-Autokonfiguracja najbardziej popularnych typów kont pocztowych
-Import i eksport z innych baz danych
-Tworzenie grup roboczych w celu zautomatyzowania tworzenia zadań lub spotkań oraz wysyłania wiadomości
W wersji 3.0 dodoano wiele nowości:
- Ogólne:  możliwość instalacji i uruchamiania programu na urządzeniach typu PenDrive, motywy graficzne (skórki), opcja: "Etykiety na paskach narzędzi" (menu widok), opcja: "Zaawansowane logowanie do tożsamości" W oknie ustawień na zakładce "Ogólne", import książki adresowej z pliku CSV, import kontaktów z programu Skype, integracja z programem Skype (rozmowy telefoniczne, wysyłanie sms'ów, przechowywanie ustawień w kopii zapasowej, polecenie "Wyloguj" w menu Draco Agenta,  polecenie "Kreator ustawień" w menu Narzędzia
- Poczta
Układ okien: Normalny, Kompaktowy, Szeroki oraz Pionowy, filtrowanie wiadomości wg nadawcy oraz tematu, nowe emotikony, możliwość definiowania wielu podpisów (sygnatur), rozszerzono system reguł wiadomości, sortowanie wg. odbiorcy wiadomości, przełącznik do zmiany stanu zaznaczonych wiadomości (spam lub pożądana), opcja blokowania znaczników IFRAME (zakładka Zabezpieczenia), protokół MAPI umożliwiajšcy zewnętrznym programom wysyłanie i odbieranie poczty elektronicznej, okno powiadomień o nowej poczcie, wewnętrzna przeglądarka plików graficznych: obsługa nowych formatów (w tym PNG)
- Edycja wiadomości: polecenie 'Korespondencja seryjna' w menu Narzędzia, panel adresów, polecenie 'Wykonaj ponownie' (Redo), skrót klawiaturowy Ctrl+Y (Wyślij teraz), polecenie zmiany typu wszystkich adresów odbiorców w menu kotekstowym listy odbiorców, automatyczne uzupełnianie adresów na liście odbiorców, polecenie Sortuj w menu kontekstowym listy odbiorców,
- Książka adresowa: dodano pola NIP, PESEL, konto, zawód oraz języki, nowy system zakładek, miniatura zdjęcia na zakładce Dane osobowe
- Kalendarz:  nowe widoki: tygodniowy oraz miesięczny, możliwość wyboru dni roboczych oraz zakresu godzin pracy, zadania: dodano pola temat, kategoria, stan oraz procent ukończenia, możliwość formatowania opisu, filtrowanie zadań wg. kategorii
- Spotkania: dodano pola temat oraz kategoria, możliwość formatowania opisu, rocznice: dodano pole notatki
- Czytnik RS: nowe kanały RSS, grupowanie kanałów RSS w kategorie tematyczne, możliwość definiowania własnych kanałów RSS
Notatki : dodano pole temat, możliwość formatowania tekstu notatki, zaznaczenia i usunięcia kilku rekordów jednocześnie, edycji daty utworzenia notatki, wczytanie/zapis treści notatki z/do pliku.

Program Draco Organizer jest darmowy do użytku domowego.

Podobne Organizery osobiste

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Draco Organizer 3.07Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie