Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Notes 1.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.08.2011
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 340

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Notes 1.0

Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

Zadaniem programu jest właśnie przypominanie nam o wszelkich spotkaniach, tym co mamy zrobić danego dnia jak również ważnych datach takich jak urodziny kogoś z rodziny.

Program wszelkie informacje przechowuje w postaci kolorowych karteczek umieszczonych na pulpicie. Występują one w trzech rodzajach: tekstowej, z datą oraz listy zadań. Każda z nich ma nieco inne zastosowanie, jednak najciekawsza jest bez wątpienia ostatnia z wymienionych czyli lista zadań. Umożliwia ona stworzenia precyzyjnego wykazu celów, które postanowiliśmy zrealizować a potem stopniową weryfikację tego jak przebiega ich realizacja.

W ramach przypomnienia program może nie tylko informować nas wykorzystując do tego okienko z informacją. Mamy też możliwość ustalenia akcji systemowej takiej jak wyłączenie komputera.

Podobne Organizery osobiste

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Notes 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie