Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DBBD Twój Budżet 2.5

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: GeryN
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.07 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1256

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DBBD Twój Budżet 2.5


DBBD Twój Budżet 1.4.2 beta umożliwia kontrowanie oraz analizę stanu finansów osobistych.


Rozliczenia odbywają się w oparciu o definiowalne konta, kategorie i podkategorie. Program umożliwia także przedstawienie operacji na wykresach: stanów kont, operacji z kont i kategorii, oraz cząstkowych procentowych: operacji z kont, kategorii. Dotyczą one zarówno wydatków jak i zarobków. Wykresy można budować w wielu konfiguracjach czasowych i w porównaniu do innych wykresów. Operacje oraz notatki można zaplanować oraz zapisać w kalendarzu. Poprzez wpisy do kalendarza można także zaplanować poszczególne operacje, są one uwzględniane w wykresach analizy.
Program rozpowszechniany był na zasadach licencji shareware, aktualnie dostępna wersja beta programu jest w pełni funkcjonalnym programem udostępnionym na zasadach licencji freeware (darmowa) - będzie to dotyczyło wszystkich następnych wersji beta. Zarejestrowani użytkownicy mogą oczywiście także używać tej wersji programu, ich osobisty klucz produktu będzie jednak przydatny, gdy program uzyska status następnej pełnej wersji.

Podobne Organizery osobiste

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DBBD Twój Budżet 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie