Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DBBD Twój Budżet 2.5

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: GeryN
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.07 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1256

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DBBD Twój Budżet 2.5


DBBD Twój Budżet 1.4.2 beta umożliwia kontrowanie oraz analizę stanu finansów osobistych.


Rozliczenia odbywają się w oparciu o definiowalne konta, kategorie i podkategorie. Program umożliwia także przedstawienie operacji na wykresach: stanów kont, operacji z kont i kategorii, oraz cząstkowych procentowych: operacji z kont, kategorii. Dotyczą one zarówno wydatków jak i zarobków. Wykresy można budować w wielu konfiguracjach czasowych i w porównaniu do innych wykresów. Operacje oraz notatki można zaplanować oraz zapisać w kalendarzu. Poprzez wpisy do kalendarza można także zaplanować poszczególne operacje, są one uwzględniane w wykresach analizy.
Program rozpowszechniany był na zasadach licencji shareware, aktualnie dostępna wersja beta programu jest w pełni funkcjonalnym programem udostępnionym na zasadach licencji freeware (darmowa) - będzie to dotyczyło wszystkich następnych wersji beta. Zarejestrowani użytkownicy mogą oczywiście także używać tej wersji programu, ich osobisty klucz produktu będzie jednak przydatny, gdy program uzyska status następnej pełnej wersji.

Podobne Organizery osobiste

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DBBD Twój Budżet 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie