Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Birthday Reminder 5.5

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Harshal
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 381 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Birthday Reminder 5.5

Znowu zapomniałeś o urodzinach mamy, brata, przyjaciela? A może nawet zapomniałeś gdzie masz zapisane urodziny twoich bliskich? Teraz już nie zapomnisz o żadnych urodzinach.

Birthday Reminder to malutki i nadzwyczaj prosty programik, dzięki, któremu nie umknie ci żadna ważna data. Wystarczy wypełnić trzy pola: dzień, miesiąc i imię jubilata a następnie zaznaczyć czy przypomnienie ma się pojawić na ekranie komputera w dniu urodzin czy jeden, dwa lub trzy dni wcześniej. Proste, prawda? A korzyści są nieprzebrane.

Jeśli chcesz zobaczyć listę wprowadzonych urodzin otwórz okno Birthday Reader, w którym możesz przeglądać urodziny według dat lub imion. W tym oknie możesz też wprowadzać poprawki lub usuwać wpisy.

Birthday Reminder zapamiętuje daty urodzin za ciebie i jest darmowy. Pobierz go z pobierz.pl za darmo.

Podobne Organizery osobiste

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Birthday Reminder 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie