Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bank 2.00

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: BLITZ-ART
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 658 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 753

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bank 2.00

Bank 2.00 jest programem służącym do kontroli finansów. Umożliwia prowadzenie rejestru przychodów, rozchodów, pożyczek itp. Może z niego korzystać wielu użytkowników.. Aplikacja pozwala przeglądać bilans z wybranego miesiąca, a także ze wszystkich miesięcy razem, co umożliwia zobrazowanie  stanu naszych finansów.


Bank 2.00 pozwala na obsługę pożyczek. Program został wyposażony w funkcję szybkiego dostępu do konta internetowego w banku.

Funkcje programu:
- Zapisywanie i edycja wydatków, przychodów oraz pożyczek
- Możliwość używania programu przez wielu indywidualnych użytkowników
- Profile użytkowników zabezpieczone hasłem dostępowym
- Automatyczny system tworzenia kopii zapasowych plików profilu użytkownika
- Szybki dostęp do bankowości elektronicznej
- Spore możliwości konfiguracyjne programu
- Kalendarz z terminarzem
- Możliwość tworzenia i edycji własnych notatek
- Obsługa skórek (zmiana wyglądu interfejsu)

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bank 2.00Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie