Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent PIM 2011 11.5.27

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 400

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent PIM 2011 11.5.27

Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27 (Personal Information Management) jest programem dla wszystkich  użytkowników komputerów domowych. Pozwala on na gromadzenie danych do codziennego użytku np. informacji o znajomych, daty ich imienin, urodzin. Można dzięki niemu także zgromadzić w jednym miejscu numery kont bankowych, numery seryjnych czy hasła. Asystent PIM pozwala na dodawanie zdjęć i innych załączniki, ustawianie przypomnień o różnych rocznicach itp.. Asystent może pamiętać za nas o tym kiedy kończy się nam umowa z operatorem komórkowym, kiedy musimy dokonać przeglądu technicznego auta, czy też kiedy mamy egzamin z matematyki. Jest możliwy download Asystent PIM 2011 11.5.27 w wersji demonstracyjnej, który pozwoli Ci na zapoznanie się z  różnymi możliwościami aplikacji. Są tu między innymi:

- planowanie zadań oraz przypomnień np. urodzinach, imieninach, rocznicach,
- szyfrowanie bazy danych hasłem,
- pełna obsługa danych kontaktowych,
- dodawanie załączników i zdjęć do osób,
- łatwe wyszukiwanie informacji,
- możliwość tworzenia dowolnie wielu grup,
- możliwość instalacji i pracy programu z urządzeń przenośnych USB,
- wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode.

Pobierz Asystent PIM 2011 11.5.27 w wersji testowej i zobacz, jak pomoże Ci on ułatwić życie. 

Podobne Organizery osobiste

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent PIM 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie