Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

apartSOFT Finanse 2007 2.2

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: apartSOFT Sławomir Tys
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 31.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 717

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis apartSOFT Finanse 2007 2.2

ApartSOFT Finanse 2007 w szybki i prosty sposób pozwala kontrolować budżet domowy . Poznasz odpowiedź na pytanie ile wydałeś w ostatnim miesiącu na żywość a ile na paliwo, ile pieniędzy masz na koncie w PKO, o ile wydatki na telefon były większe od zakładanych, jak twoje finanse zmieniały się na przestrzeni dni, miesięcy i lat.


Dowiesz się ile wydajesz w poszczególnych okresach czasu, ile wydajesz na określone kategorie, o ile przekroczyłeś zakładane limity. Wszystko zostanie przedstawione w formie tekstu oraz na wykresach.
ApartSOFT Finanse 2007 posiada wiele innych funkcji, przydatnych w zarządzaniu finansami osobistymi. Jest to między innymi opcja drukowania wpisów wedle dowolnie wybranych kryteriów. Z programu może też niezależnie korzystać dowolna liczba osób. Każda ma swoje konto, na które loguje się za pomocą hasła.
Wpisy możesz dowolnie sortować. Przykładowo, nie stanowi żadnego problemu przedstawienie wydatków ponoszonych za pomocą karty kredytowej na ubranie i wyświetlenie ich według wielkości kwot od największej do najmniejszej.
Rachunki prowadzone mogą być w różnych walutach, a aktualizacja walut odbywa się za pomocą Internetu.
Program zaopatrzony jest w kilka standardowych kategorii i rachunków jednak bez problemu możesz dodawać dowolną liczbę swoich kategorii i rachunków, dzięki czemu aplikację dostosujesz do swoich indywidualnych wymagań.
Dostępne są funkcje eksportu danych do pliku tekstowego czy też formatu obsługiwanego przez arkusze kalkulacyjne. Dzięki temu istnieje możliwość na przykład w szybki sposób wyeksportować swoje dane do arkusza Excel'a.  
Wreszcie, menedżer finansów pozwala na tworzenie kopii bezpieczeństwa danych, dzięki czemu informacje opisujące Twój budżet domowy są chronione przed utratą.
Aktualizacja programu przeprowadzana jest automatycznie za pomocą Internetu, dzięki czemu masz pewność, że zawsze używasz najbardziej aktualnej wersji oprogramowania.
Główne funkcje programu:
- Wyświetlanie Wpisów
- Drukowanie Wpisów
- Zestawienie Rachunków
- Dodawanie i usuwanie Wpisów
- Konta Użytkowników
- Dodawania Rachunków
- Dodawanie Kategorii (osobne Kategorie dla Wydatków np. Odzież, Czynsz, Jedzenie jak i Przychodów np. Praca, Korepetycje)
- Dodawania Limitów do Kategorii
- Wyszukiwanie Wpisów wg Daty, Rachunku, Kategorii, Typu
- Sortowanie Wpisów wg Daty, Rachunku, Kategorii, Typu
- Eksportowanie Wpisów
- Tworzenie Kopii Bezpieczeństwa Danych
- Aktualizacja Programu przez Internet

Podobne Organizery osobiste

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: apartSOFT Finanse 2007 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie