Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AM-Notebook 5.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Martin Aignesberger
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 379

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AM-Notebook 5.0

AM-Notebook jest aplikacją służącą do tworzenia notatek. Użytkownik ma możliwość wstawienia do nich grafiki, tabel, itp.
Aplikacja posiada polski interfejs:  wystarczy wejść do Options - Language i wybrać Polish.


AM-Notebook jest prosty w obsłudze. Program ma funkcję alarmu, książkę adresową oraz funkcję archiwizowania notatek.
Program w wersji PRO jest płatny, może być testowany bezpłatnie przez 30 dni. Istnieje darmowa alternatywa: wersja Lite, której bezpłatnie można używać w celach niekomercyjnych.

Podobne Organizery osobiste

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AM-Notebook 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie