Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AceMoney Lite 3.12

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: MechCAD Software, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 615

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AceMoney Lite 3.12

AceMoney Lite jest aplikacją pomagającą  zarządzać osobistymi finansami. Umożliwia kompleksowe kontrolowanie budżetu, wydatków, przychodów, a także oraz inwestycji.Aplikacja skierowana jest do osób lubiących mieć nadzór nad finansami.
Po uruchomieniu programu trzeba wprowadzić język interfejsu, walutę oraz format czasu.
Aplikacja AceMoney w wersji Lite umożliwia stworzenie jednego konta bankowego, które służy do wykonywania rozliczeń. AceMoney Lite  ma szeroki moduł raportów.

Podobne Organizery osobiste

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AceMoney Lite 3.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie