Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wunderlist 3.18.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: 6 Wunderkinder GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.02.2016
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 12

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wunderlist 3.18.0

Wunderlist to bardzo ciekawa i funkcjonalna platforma do tworzenia, edytowania i zarządzania listami zadań. Największą zaletą programu jest jego multiplatformowość, dzięki czemu z narzędzia możemy korzystać zarówno na systemie Windows, Linuks czy też Mac OS, ale również na systemach mobilnych tj. Google Android i urządzeniach z serii iPhone, iPad, Kindle, Chromebook itp.

Program Wunderlist spodoba się przede wszystkim estetom, którzy zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i aspekty wizualne. W głównym oknie programu znajdziemy skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich stworzonych przez użytkownika list z przyporządkowanymi zadaniami. Oprócz zwykłej informacji o zadaniu, może być ono opatrzone notatką, datą ukończenia z możliwością cyklicznego powtarzania. Nie zabrakło również możliwości ustawienia przypomnienia, aby o niczym nie zapomnieć.

Wunderlist umożliwia synchronizację wszystkich informacji w ramach tego samego konta na różnych urządzeniach, co w praktyce oznacza, że zadanie utworzone np. na komputerze w pracy będzie widoczne w smartfonie lub komputerze prywatnym w domu. Producent zastosował również skróty klawiszowe oraz przydatną wyszukiwarkę. Wracając do wyglądu, użytkownik może szybko i prosto zmienić tło ekranu głównego, jak również definiować domyślne akcje w różnych sytuacjach. Istnieje również możliwość wyłączenia lub włączenia powiadomień, edytowanie wyglądu i składu panelu bocznego itp. Do poprawnego działania niezbędne jest założenie bezpłatnego konta np. za pośrednictwem konta na portalu Facebook lub Google+.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wunderlist 3.18.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie