Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NotesManager 3 3.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Krzysztof Rzepiński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2014
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NotesManager 3 3.0

NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem. Całość jest do tego niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim ze względu na intuicyjne menu. Całość zaoferuje kilka bardzo przydatnych modułów. Wśród nich znajdziemy między innymi kalendarz, kontakty, notatnik, plan tygodnia, zdarzenia chronologiczne, daty i rocznice, album, imieniny, sejf haseł, finanse oraz zadania.

Dzięki nim możemy dokładnie planować wszystkie nasze zadania, spotkania oraz święta, jak również bazę danych teleadresowych oraz haseł do różnego rodzaju serwisów (poczta, banki, portale społecznościowe). NotesManager 3 doskonale sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w gospodarstwie domowym. Wspomniane wcześniej moduły mogą funkcjonować jednocześnie, a dodawane do nich dane są odświeżane automatycznie. Pomimo dużej ilości opcji wszystko charakteryzuje się dużym ładem i intuicyjnym rozkładem. Znalezienie interesującej nas funkcji nie powinno więc zabrać wiele czasu. NotesManager 3 to świetna alternatywa dla wielu płatnych, podobnych aplikacji.

Podobne Organizery osobiste

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NotesManager 3 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie