Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Imienniczek 2.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Marcin Dutkiewicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 84

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Imienniczek 2.0

Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0. Ten niezwykle prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program pozwoli Wam sprawdzić imiona wszystkich osób, które w danym dniu obchodzą imieniny. Całość zajmuje niespełna 1MB powierzchni dyskowej, więc z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco przestarzałych już komputerach.

Warto dodać, że w bazie danych Imienniczka 2.0 znajduje się ponad 1600 imion. Całość jest banalnie prosta w obsłudze i sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć. Mamy tutaj ponadto do czynienia z menu w języku polskim (polski producent oprogramowania), więc obsługa aplikacji nie powinna sprawić żadnego problemu nawet tym najmniej doświadczonym użytkownikom. Imienniczek 2.0 doskonale sprawdzi się w roli swego rodzaju "przypominacza" dla wszystkich, którzy notorycznie zapominają o tego typu okazjach. 

Podobne Organizery osobiste

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Imienniczek 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie