Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Imienniczek 2.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Marcin Dutkiewicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 79

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Imienniczek 2.0

Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0. Ten niezwykle prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program pozwoli Wam sprawdzić imiona wszystkich osób, które w danym dniu obchodzą imieniny. Całość zajmuje niespełna 1MB powierzchni dyskowej, więc z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco przestarzałych już komputerach.

Warto dodać, że w bazie danych Imienniczka 2.0 znajduje się ponad 1600 imion. Całość jest banalnie prosta w obsłudze i sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć. Mamy tutaj ponadto do czynienia z menu w języku polskim (polski producent oprogramowania), więc obsługa aplikacji nie powinna sprawić żadnego problemu nawet tym najmniej doświadczonym użytkownikom. Imienniczek 2.0 doskonale sprawdzi się w roli swego rodzaju "przypominacza" dla wszystkich, którzy notorycznie zapominają o tego typu okazjach. 

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Imienniczek 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie