Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Finanse domowe 1.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: OpiumSoft
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 20.01.2015
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 94

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Finanse domowe 1.0

Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami. Całość jest całkowicie darmowa i dostępna w języku polskim, co w znacznym stopniu ułatwi obsługę nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Finanse domowe pozwolą nam dokładnie przeanalizować nasz budżet i rozsądnie nim dysponować.

 Program może pochwalić się różnego rodzaju funkcjami, które pozwolą między innymi na ewidencjonowanie wszystkich naszych wydatków oraz płatności, pozwolą dodać szczegółowe opisy do każdej z transakcji, umożliwią zaplanowanie wydatków na kolejne miesiące oraz przewidzą ewentualne oszczędności. Dzięki Finansom domowym już nigdy nie będziemy musieli się martwić o to, że nagle braknie nam pieniędzy. Program daje także dostęp do szczegółowych wykresów związanych z przychodami, wydatkami oraz oszczędnościami. Dodatkowo, prezentowaną aplikację możemy rozbudować o kolejne moduły, które znajdują się na stronie producenta.

Podobne Organizery osobiste

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Finanse domowe 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie