Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wirtualny Inwestor 4.4

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.07.2011
Rozmiar: 1,13 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 520

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wirtualny Inwestor 4.4

Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności. Możemy dzięki niej wirtualnie nabywać i sprzedawać akcje, dzięki czemu można bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy sprawdzić, czy dana transakcja przyniosłaby zysk czy też stratę. Dzięki temu gry na giełdzie mogą uczyć się osoby, które jeszcze naprawdę nie inwestują w nią pieniędzy, a bardziej doświadczone osoby sprawdzą dzięki niej, czy właściwie wyczuwają sytuację na trudnym rynku akcji.
Download programu Wirtualny Inwestor jest możliwy z tej właśnie strony. Nie jest to jednak aplikacja darmowa – pobrać można jedynie wersje testową, pozwalającą na jej używanie przez  określony czas. Jak wskazuje to sama nazwa, mamy do czynienia z programem w wersji pl, więc nie będzie trzeba szukać instrukcji ani też spolszczenia programu. Wirtualny Inwestor pozostaje w kontakcie z Giełdą Papierów Wartościowych w warszawie, skąd pobiera dane o kursach. Możemy również śledzić zmiany kursów akcji zarówno pojedynczych spółek, jak też całych indeksów giełdowych.

Program bez problemu działa pod Windows 7, Vista i XP. Jest on cały czas rozwijany i ulepszany, a na tej stronie prezentujemy jego najnowsze wydanie. Jeśli więc chcesz sprawdzić, czy możesz dzięki giełdzie zbić wielki kapitał, pobierz Wirtualnego Inwestora i zobacz, jak pójdzie Ci wirtualna gra o wielka stawkę. Dodatkowa atrakcją zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy, będzie dostęp do archiwów notowań spółek, co pozwoli prześledzić, jak układały się kursy danej firmy. Może to sugerować także, jak ułożą się one w przyszłości.

Podobne Domowe finanse

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wirtualny Inwestor 4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie