Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tabele Kursów Walut 1.402r

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Ryszard Galas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tabele Kursów Walut 1.402r

Program obsługuje tabele kursów walut i ma charakter bazy uzupełnianej automatycznie lub ręcznie. Od 1-go czerwca 2001 program całkowicie automatycznie pobiera dane z internetu i uzupełnia nimi bazę.


Przyjemny interfejs użytkownika zapewnia łatwą obsługę. W dowolnej chwili można odnaleźć kurs wybranej waluty z danego dnia i dokonać z jego użyciem różnych kalkulacji. Program może być podstawowym narzędziem dla osób które w codziennej pracy dokonują operacji i analiz walutowych.

Podobne Domowe finanse

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tabele Kursów Walut 1.402rAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie