Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PT Polecenie przelewu

Kategoria: Domowe finanse
Producent: PTSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.04.2011
Rozmiar: 2,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2513

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PT Polecenie przelewu

Program jest niezwykle intuicyjny, wystarczy bowiem jednokrotnie wprowadzić odpowiednie dane by aplikacja, w późniejszym okresie rozliczeniowym automatycznie je odtworzyła.

Dodatkowym atutem tego programu jest wbudowana wyszukiwarka, która znacząco usprawnia znalezienie odpowiedniego rekordu w bazie danych. Drukowanie również nie powinno sprawić nikomu najmniejszego problemu – można bowiem wydrukować polecenia przelewu w ilości od jednego do czterech na stronie oraz dodatkowo pusty blankiet do późniejszego, ręcznego uzupełnienia. Program po instalacji należy odblokować wysyłając odpowiedni SMS.

Funkcje programu:
- drukowanie polecenia przelewu
- drukowanie polecenia wpłaty na konto
- możliwość wydrukowania w ilości 1, 2, 3 lub 4 na stronie
- możliwość wydrukowania pustego blankietu
- przelewy historyczne
- szybkie wyszukiwanie danych w przelewach historycznych 

Podobne Domowe finanse

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PT Polecenie przelewuAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie