Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerTrader

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Sumito Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.12.2010
Rozmiar: 22.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 640

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PowerTrader

PowerTrader jest programem, który powstał z  myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem. Pozwala on na  dokładną analizę techniczną, przegląd notowań oraz zyskanie podstawowych informacji z rynku. Otrzymujemy tu szereg użytecznych narzędzi – od możliwości wizualizacji danych w postaci wykresu, poprzez różne wskaźniki techniczne, po możliwości rysowania poziomów Fibonacciegio o linii trendu. Przeprowadzona dzięki użyciu PowerTrader analiza zostaje zapisana, więc wystarczy ją wykonać raz, aby nie zachodziła konieczność powtórzenia operacji.

Dostępny za darmo PowerTrader pl posiada także wbudowaną przeglądarkę, która daje szybki dostęp do stron maklerskich i giełdowych. Dzięki temu każdy gracz może być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wahaniami kursów. Ale na tym jeszcze nie koniec zalet tego programu. Dostajemy tu również wirtualny portfel, który pozwoli na wyliczanie zysków inwestycji. Podaje on także informacje o datach wypłat oraz wielkościach dywidendy, nowych emisjach akcji, czy wezwaniach.

PowerTrader jest darmowy, jednak jego używanie wiąże się z koniecznością oglądania reklamy w okienku programu. Nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe i praktycznie nie przeszkadza. Dlatego też radzimy ściągnięcie tej aplikacji każdemu, kto gra na giełdzie, lub ma zamiar zacząć. Opinie o PowerTrader są bardzo pozytywne - uchodzi on za jedną z najlepszych aplikacji w swojej klasie, a ponieważ program jest w całości po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą.

Co ważne – wspomniana wcześniej, wbudowana przeglądarka posiada szyfrowane połączenie. Można zatem przechodzić do swojego domu maklerskiego i składać zlecenia prosto z poziomu programu. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa reakcja na wahania giełdy. Pobierz PowerTrader i przekonaj się o tym samemu!

Zobacz także: Kursy walut na stronę

Podobne Domowe finanse

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerTraderAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie