Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Portfel Inwestora 2.0.0.1063

Kategoria: Domowe finanse
Producent: SkyNet.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1086

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Portfel Inwestora 2.0.0.1063

Program Portfel Inwestora - PI jest pierwszym, profesjonalnym programem monitorującym przebieg inwestycji giełdowych realizowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycji w fundusze inwestycyjne, waluty i konta bankowe.


W najnowszej wersji, program łączy w sobie prawie wszystkie sektory rynku finansowego. Pozwala kontrolować inwestycje w akcje, kontrakty terminowe, obligacje, waranty, waluty i wreszcie stan kont bankowych.
Program "PI" powstał z myślą o ułatwieniu inwestorom rejestrowania i monitorowania operacji finansowych, składu portfela oraz transakcji realizowanych na rynku kapitałowym ze szczególnym uwzględnieniem transakcji na giełdach papierów wartościowych i towarowych, walut i w obrębie funduszy inwestycyjnych. Program pozwala rejestrować, kontrolować oraz symulować przeprowadzane przez użytkowników operacje finansowe. Jest systemem rozliczającym transakcje na rynku kontraktów terminowych. Pozwala to na sprawowanie ciągłego nadzoru nad stanem depozytu zabezpieczającego, wyniku finansowego oraz ewentualne szybkie zareagowanie na zmieniająca się sytuację rynkową. Wprowadzanie operacji na papierach wartościowych wspomagane jest przez program poprzez podstawianie odpowiednich kursów papierów, wyliczanie prowizji maklerskich, wartości netto i brutto transakcji oraz (w przypadku kontraktów terminowych) wartości depozytu zabezpieczającego. W celu bieżącego monitorowania stanu portfela konieczne jest uaktualnienie bazy danych programu. Pobranie notowań z jednego dnia nie jest specjalnie uciążliwe i może być przeprowadzane podczas codziennego pobierania poczty e-mail. Pobieranie danych historycznych przy dużych zaległościach może być procesem dość długotrwałym, dlatego ważne jest częste uaktualnianie bazy programu.

Podobne Domowe finanse

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Portfel Inwestora 2.0.0.1063Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie