Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PIT OPP 2012

Kategoria: Domowe finanse
Producent: INFONETAX
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.01.2012
Rozmiar: 7,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 566

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PIT OPP 2012

PIT OPP to narzędzie, dzięki któremu bez problemu rozliczysz swój PIT za rok 2011. Producent udostępnia dwie wersje oprogramowania. Jedna wymaga instalacji na dysku, druga natomiast działa w trybie on-line (program pit online umożliwia wypełnienie PITu, a następnie wydrukowania go albo wysłania bezpośrednio przez Internet). PIT OPP zapewnia kompleksową obsługę następujących formularzy podatkowych: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-40. Projektanci aplikacji udostępniają również załączniki takie jak PIT-O, PIT-D, PIT-2K, PIT-B, PIT-ZG, PIT-M, PIT-SSE-R, PIT-Z, PIT28A, PIT-28B. PIT OPP 2012 umożliwia również uzupełnianie formularzy UPL-1, a także standardowych blankietów przelewów podatkowych.

Osoby, które mają problem z uzupełnieniem formularzy, mogą zwrócić się do profesjonalnych ekspertów. Na stronie internetowej producenta mamy również możliwość skorzystania z profesjonalnego supportu i FAQ.

Podstawowe cechy PIT OPP to:
praca w trybie graficznym
maksymalnie uproszczona obsługa
tryb inteligentnych podpowiedzi oraz walidacji wprowadzanych danych
możliwość eksportu programu do formatu .pdf
możliwość automatycznego wysyłania uzupełnionych formularzy do właściwego Urzędu Skarbowego
pomoc kontekstowa
automatyczne aktualizowanie programu
wbudowana baza urzędów skarbowych
Program działa bezproblemowo na systemie operacyjnym Windows, do uruchomienia aplikacji niezbędne jest również posiadanie pakietu Microsoft .NET w wersji 2.0 lub nowszej.
Uruchom PIT On-Line
Pobierz program PIT-OPP 2011

Podobne Domowe finanse

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PIT OPP 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie