Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Moje Konto JZK® X1

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Studio JZK
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 194

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Moje Konto JZK® X1

Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na profesjonalne zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi. Program ułatwia użytkownikom kontrolowanie wszelkich czynności i działań związanych z finansami, takich jak m.in. kontrola nad kartami, rachunkami, kredytami, budżetem domowym oraz przychodami i wydatkami. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest rozbudowany system zarządzania danymi oraz pełna integracja z polskimi realiami bankowymi. Moje Konto doskonale sprawdza się jako narzędzie do skutecznego planowania i kontrolowania finansami, oferując szereg opcji umożliwiających, np. rejestrowanie wpłat i wypłat z konta, planowanie i bezpośrednie drukowanie przelewów oraz tworzenie wykresów i różnego rodzaju analiz danych.

Program oferuje pełną listę polskich banków, dlatego mogą z niego korzystać wszyscy użytkownicy, posiadający konta w naszym kraju. Wszelkie dane przechowywane w Moje Konto są bezpieczne, dzięki szyfrowaniu danych. Aplikacja jest przeznaczona głównie do domowego użytku, jednak dzięki niektórym opcjom, takim jak raport cash flow, portfel akcji i obligacji, czy choćby kalkulatorom odsetkowym i kredytowym, możliwe jest jego użycie w małych firmach i prywatnych biznesach. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego pełni opcji, zupełnie za darmo, przez okres 30 dni. 

Podobne Domowe finanse

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Moje Konto JZK® X1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie