Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kursy walut 2.0

Kategoria: Domowe finanse
Producent: SebSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2011
Data modyfikacji: 02.10.2013
Rozmiar: 22.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 418

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kursy walut 2.0

Kursy walut to darmowy program, dzięki której użytkownik ma możliwość pobrania z serwera tabel średnich kursów wymiany walut. Dzięki aplikacji może szybko przeliczyć wartość pieniądza w walucie krajowej na dowolnie wybraną obcą walutę.

Twórcy Kursów walut dali nam możliwość eksportowania danych w formacie csv, dzięki czemu zebrane informacje możemy zapisywać i analizować przy użyciu programów do analizy statystycznej i arkuszy kalkulacyjnych, oraz drukowania. Dzięki ustawieniom użytkownik może dostosować program do własnych upodobań, między innymi poprzez decydowanie o byciu informowanym o aktualizacjach oraz pobierania kursów wybranych walut bezpośrednio po starcie programu.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, obsługa Kursów walut nie powinna sprawić żadnych problemów nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z tego typu aplikacjami.


Podobne Domowe finanse

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kursy walut 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie