Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ITE Live 1.05.2.7800

Kategoria: Domowe finanse
Producent: EFIX Sp. z o.o
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 8.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 387

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ITE Live 1.05.2.7800

Oprogramowanie umożliwiające obserwację kwotowań i sporządzanie analiz w oparciu o automatycznie aktualizowane dane z polskiego rynku akcji oraz rynku walut.

Notowania są dostarczane przez serwis efixpuls.pl i zawierają dane czasu rzeczywistego z rynku walut, opóźnione o 15 minut dane z polskiego rynku akcji oraz notowania indeksu WIG20 w czasie rzeczywistym. Program umożliwia również otwieranie wykresów z danych zapisanych na dysku użytkownika. ITE Live zawiera specjalną perspektywę – Centrum Informacji umożliwiającą śledzenie i przeglądanie informacji pojawiających się w serwisach informacyjnych.

Podobne Domowe finanse

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ITE Live 1.05.2.7800Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie