Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ITE Business 0.02.1.0700

Kategoria: Domowe finanse
Producent: EFIX Sp. z o.o
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 8.06 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 263

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ITE Business 0.02.1.0700

ITE Business 0.02.1.0700 to oprogramowanie przeznaczone dla przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych, których działalność związana jest z rynkiem walutowym (importerzy, eksporterzy, kantory wymiany walut).
ITE Business zawiera model prognostyczny wspomagający wybór momentów realizacji transakcji oraz tabelę z aktualnymi kwotowaniami walut.
Nieocenione narzędzie podczas negocjowania kursów wymiany walut z bankami.
Program umożliwia ponadto obserwację kwotowań i sporządzanie analiz w oparciu o automatycznie aktualizowane dane z polskiego rynku akcji oraz rynku walut.
Notowania są dostarczane przez serwis efixpuls.pl i zawierają dane czasu rzeczywistego z rynku walut,  opóźnione o 15 minut dane z polskiego rynku akcji oraz notowania indeksu WIG20 w czasie rzeczywistym.
Program umożliwia również otwieranie wykresów z danych zapisanych na dysku użytkownika.
ITE Business zawiera specjalną perspektywę – Centrum Informacji skonstruowaną z myślą o przedsiębiorstwach, umożliwiającą śledzenie i przeglądanie wiadomości pojawiających się w serwisach informacyjnych.

Podobne Domowe finanse

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ITE Business 0.02.1.0700Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie