Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ITE Basic (EOD) 0.02.1.3200

Kategoria: Domowe finanse
Producent: EFIX Sp. z o.o
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 7.92 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 405

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ITE Basic (EOD) 0.02.1.3200

ITE jest programem do obserwowania sytuacji na rynku i sporządzania analiz. Intuicyjny a jednocześnie potężny i dobrze zaprojektowany daje inwestorom nieograniczone możliwości sprawdzania cen i wyszukiwania okazji inwestycyjnych.


Dzięki swojej nowatorskiej funkcjonalności ITE jest przeznaczony zarówno dla początkującego inwestora jak i zaawansowanego analityka piszącego własne strategie i skrypty. Nowa idea rysowania na warstwach, posługiwania się węzłami, budowania wskaźników z dowolnej serii danych, projektowania strategii z dostępnych klocków powoduje, że ITE staje się ulubionym oprogramowaniem do analizy technicznej.
ITE pozwala na między innymi: obserwowanie bieżących kwotowań, podłączanie ITE do automatycznego źródła danych on-line lub otwieranie plików z danymi z internetu lub własnego twardego dysku. Umożliwia również sporządzanie wykresów cen w dowolnej skali i w dowolnym czasie; otwieranie wielu okien z wykresami, dowolnie zarządzanie oknami, zapisywanie, drukowanie i otwieranie okna; rysowanie linii trendu, linii równoległych, poziomów Fibonacciego, linii cykli, elips, strzałek.
ITE pozwala testować własne strategie inwestycyjne i generować automatyczne sygnały kupna i sprzedaży oraz pisać własne wskaźniki, strategie i dostosowywać program do własnych potrzeb za pomocą najbardziej popularnego języka programowania – Java.
Oprogramowanie to umożliwia przeglądanie wykresów i sporządzanie analiz w oparciu o automatycznie aktualizowane dane dzienne z polskiego rynku akcji i rynku walut. To idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy cenią sobie swój czas i wygodę.

Podobne Domowe finanse

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ITE Basic (EOD) 0.02.1.3200Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie