Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HomeBank 4.4

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Maxime Doyen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2010
Rozmiar: 7.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 648

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HomeBank 4.4

Homabnak 4.3 to apliakcja przeznaczona dosłownie dla każdego. Możesz dzięki niej łatwo i sprawnie zarządzać domowym budżetem, w pełni kontrolując dosłownie każdy wydatek. Masz tu opcję stworzenia kilku kont, z których mogą korzystać członkowie rodziny. Dostępny za darmo HomeBank pozwala na zarządzanie rachunkami bankowymi, mamy tu także skategoryzowane wydatki – na przykład na paliwo, zakupy, wyjścia do kina, itp. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad budżetem, możesz ustalić limit wydatków w każdej kategorii.

Pobierz HomeBank i zobacz, jak CI się spodoba. Program zapisuje wszystkie dane w swoim własnym formacie .xhb. Dzięki opcji filtrowania możesz szybko sprawdzić, gdzie uciekają Ci pieniądze. Spróbuj, a może uda Ci się zaoszczędzić co miesiąc trochę grosza? Plik instalacyjny HomeBank jest do pobrania z tej strony. Interfejs programu jest jasny i przejrzysty, a ponieważ HomeBank jest po polsku, z pewnością nie będziesz mieć żadnych problemów z jego obsługą. To kolejny plus tej aplikacji. Prezentowana tu wersja HomeBank jest na Windows 7, Vista i XP. Jeśli masz inny system operacyjny, może zainteresuje Cię informacja, że istnieje także edycja HomeBank na Linux. Możesz też popatrzyć, czy nie ma wydania HomeBank na Mac. Jeśli jednak masz Windowsa, pobierz plik instalacyjny z tej strony. Download HomeBank nie zajmie długo – musisz ściągnąć ledwie kilka MB.

Chcesz mieć kontrolę nad wydatkami i wiedzieć, na co idą Twoje pieniądze? Nic bardziej prostszego! Pobierz HomeBank i zacznij z niego korzystać już dziś. To świetna pomoc dla każdego gospodarstwa domowego – przekonaj się o tym samemu!

Podobne Domowe finanse

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HomeBank 4.4



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie