Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Giełda 2007 5.1

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Adam Jagielnicki
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 11.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 767

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Giełda 2007 5.1

Program Giełda 2007 został stworzony z myślą o inwestorach giełdowych. Umożliwia on przechowywanie notowań i danych fundamentalnych oraz przeprowadzenie analiz fundamentalnych i technicznych, dzięki którym inwestor może dostosowywać swoją strategię inwestycyjną do bieżącej sytuacji na rynku.

Program zawiera moduły:

Internet
Konwerter
Aktualizator
Analiza techniczna
Dane fundamentalne
Analizy
Notowania
Rozliczenia     

Program umożliwia rozliczenie transakcji oraz analizowanie branż. Posiada dostęp do informacji w Internecie. Analizuje wyniki finansowe oraz gromadzi i przegląda notowania. W programie stworzono szereg analiz obejmujących pojedynczą spółkę lub cały rynek.

Głównym źródłem informacji o spółkach jest Internet obsługiwany w programie Giełda 2007 za pomocą modułu Internet. Moduł ten zawiera sześć grup tematycznych stron WWW, profile walorów z Interii i strony WWW spółek giełdowych.
Wynikami spółek zajmuje się moduł Dane fundamentalne. Wyniki pojedynczych spółek można analizować na wykresach lub za pomocą tabeli, natomiast całego rynku za pomocą posortowanej listy.    
Również ważne wnioski można wyciągnąć analizując następujące formy: Akcjonariusze, Dywidendy, Emisje i Prognozy wyników. Są to informacje dodatkowe znajdujące się w module Dane fundamentalne.     
Dzięki szybkiej analizie całego rynku można wybrać spółki o najlepszych współczynnikach fundamentalnych i rynkowych. Analiza pozwala wybrać zarówno spółki fundamentalne nadające się do inwestycji długoterminowych, jak i spółki o dużej płynności lub małej wartości giełdowej nadające się do spekulacji. Analiza zawiera nowe, nigdzie do tej pory nie publikowane współczynniki. Zmiany współczynników pojedynczej spółki można obserwować na wykresie.    
Wyceniając wartości wewnętrzne akcji można stwierdzić, które akcje na rynku są przewartościowane, a które niedowartościowane. Wycena dokonywana jest dwoma metodami, obydwie opierają się na nowym, innym niż tradycyjne, podejściu do rynku. Zmiany wyceny pojedynczej spółki zmieniają się skokowo po wynikach kwartalnych i można je obserwować na wykresie.
Aby ustalić cenę zakupu lub sprzedaży waloru należy dokładnie znać poziomy, na których występowały duże obroty. Zsumowane obroty przy danym kursie przedstawiane są na wykresie. Analiza ta jest znacznie dokładniejsza, niż tradycyjne poziomy wsparcia i oporu, znane z analizy technicznej.
Moduł Rozliczeń posiada możliwość zakładania portfeli nie tylko do bieżącego rozliczania transakcji, ale również do analizowania wybranego segmentu rynku (spółki duże, małe, średnie, nowicjusze, o niskim nominale). Można zakładać portfele zwykłe oraz chronione hasłem. Portfele zapewniają pełną obsługę rozliczania kontraktów terminowych.
Program zawiera moduł Notowań umożliwiający przeglądanie wyników sesji oraz notowań poszczególnych walorów. Za jego pomocą można również dokonać podziału akcji. Program posiada dodatkowe analizy: Łatwość ruchu, Obliczenia czasu i położenia i Stopa zwrotu. Kręgosłupem programu jest Lista walorów, natomiast dane do programu wprowadzane są za pomocą Konwertera, lub Aktualizatora. Konwerter można używać po każdej sesji, natomiast Aktualizator raz na tydzień. Z kolei Analizy jednego waloru ułatwiają szybkie przeanalizowanie wybranego waloru.

Podobne Domowe finanse

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Giełda 2007 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie