Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-pity 2014

Kategoria: Domowe finanse
Producent: e-file sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2015
Rozmiar: 22.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 105

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis e-pity 2014

Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej. E-pity 2014 daje możliwość wypełniania ponad 40 różnych deklaracji PIT. Wśród nich znajdziemy formularze: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2, 2A, 2K, UZ, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3, NIP-7, ORD-ZU oraz druki PIT-19A, PIT-3, PIT-12, IFT-1 i 1R, IFT-3 i 3R, IFT/A. Nie zabrakło tutaj także formularzy dla firm: PIT-11, PIT-8C, PIT-40 oraz PIT-4R, a także PIT- 8AR, PIT-14, PIT-16, 16A i 16Z, PIT-23 i PIT-R.

Cały proces sprowadza się do podawania danych w odpowiednich polach. Pomogą nam w tym specjalny kreator lub tzw. aktywne deklaracje. Warto dodać, że program posiada wbudowaną przez producenta bazę gmin oraz urzędów skarbowych. Oszczędzi nam to sporo czasu podczas wypełniania deklaracji. Warunkiem skorzystania z programu e-pity 2014 za darmo, jest konieczność przekazania 1% naszego podatku na dowolnie wybraną organizację pożytku publicznego.

Należy pamiętać, że wprowadzone w tym roku zmiany w prawie podatkowym wymagają zachowania zwiększonej ostrożności podczas wypełniania deklaracji podatkowej. E-pity 2014 pozwoli nam bez problemów przebrnąć przez cały ten proces, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu oraz pieniędzy.

Podobne Domowe finanse

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-pity 2014Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie