Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-pity 2012

Kategoria: Domowe finanse
Producent: e-file
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.02.2011
Data modyfikacji: 07.01.2013
Rozmiar: 19,12 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 604

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis e-pity 2012

Każdy obywatel Polski musi raz do roku rozliczyć się z Urzędem Skarbowym, składając zeznanie podatkowe. PIT-11 to informacja od dochodach podatnika. Aby ją złożyć należy wypełnić dokument zawierający wiele pól i rubryk. Program e-pity powstał po to, aby w tym pomóc. Jest to aplikacja darmowa, którą w każdej chwili można pobrać na twardy dysk komputera i zainstalować w systemie. Może z niej korzystać każdy, bowiem mamy tu maksymalnie przyjazny dla użytkownika interfejs oraz bardzo intuicyjny system prowadzenia poprzez kolejne rubryki.

e-pity 2010 służy do wypełniania nie tylko wspomnianego na początku PIT-11, ale można dzięki niemu wypełnić także PIT-4r, PIT-11, PIT-12, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-40, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-1, NIP-3 i EDG-1. Mogą z niego korzystać zarówno osoby prywatne, jak też i biura księgowe. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość przesłania drogą elektroniczną tak wypełnionego PITu do Urzędu Skarbowego. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować go i zanieść osobiście.  Warto dodać, że producent programu e-pity zachęca do wysyłania go e-mailem, co pomaga zaoszczędzać zasoby drzewa. Na stronie programu znajduje się licznik, który pokazuje, ile drzew zaoszczędzili podatnicy wysyłając swoje deklaracje przez e-mail.

Program przyda się także pracodawcom i osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. E-pity pobierają automatycznie dane z Płatnika (jest on dostępny na stronach naszego portalu), a także pozwalają na obsługiwanie do trzech pracowników za darmo. Dlatego też nie sposób polecić aplikacji e-pity 2012 po prostu każdemu, kto tylko składa deklaracje w Urzędzie Skarbowym.

Podobne Domowe finanse

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • Budżet Domowy

  Budżet Domowy to program, który się każdemu kto chce zapanować nad swoimi finansami. Dzięki oferowanym przez program funkcjom staje się to znacznie prostsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-pity 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie