Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Budżet Domowy 1.55.2011

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
Rozmiar: 1.71 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 824

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Budżet Domowy 1.55.2011

Program Budżet Domowy to oprogramowanie, które pozwoli Ci w precyzyjny sposób kontrolować swoje wydatki. Bardzo łatwo dowiesz się na co wydajesz najwięcej. Możemy dokładnie ewidencjonować zarówno nasze wydatki jak i przychody.

Prowadzone przez nas ewidencje mogą być zarówno ogólne jak też szczegółowe dzięki czemu niezwykle precyzyjnie można kontrolować czy przypadkiem na jakiś konkretny cel nie wydajemy zbyt dużo. Dowolne zestawienie możemy w każdej chwili bez problemu wydrukować. Budżet Domowy oferuje też możliwość przypominania o konieczności opłacenia rachunków lub np. rat kredytu.

Dla wielu z pewnością przydatna będzie możliwość prowadzenia budżetu w dowolnej walucie oraz dostępu do stale aktualizowanej bazy kursów walut NBP. W szybkim wprowadzaniu danych do programu pomoże obsługa schowka jaką aplikacja nam oferuje. Program bez problemu może też współpracować z oprogramowaniem zewnętrznym takim jak arkusze kalkulacyjne czy programy do zarządzania wyciągami bankowymi. Program Budżet Domowy możemy bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb dzięki możliwości konfiguracji niemal każdego jego elementu. Już standardowy interfejs aplikacji jest na tyle przejrzysty, że nie powinien przysporzyć problemów żadnemu użytkownikowi.

Polska wersja językowa to bez wątpienia też niezaprzeczalna zaleta tego programu. Warto zdecydować się na zakup pełnej wersji aplikacji gdyż każdy jej posiadacz ma również zagwarantowany dostęp do aktualizacji oraz pomocy technicznej, która wyjaśni w razie potrzeby wszelkie wątpliwości.

Podobne Domowe finanse

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Budżet Domowy 1.55.2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie