Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bankonet 3.0.8.158

Kategoria: Domowe finanse
Producent: SOKARIS
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.09.2011
Rozmiar: 16,95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 189

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Bankonet 3.0.8.158

Najnowszy Bankonet (wersja: 3.0.8.158) umożliwia sprawne zarządzanie rachunkami bankowymi za pośrednictwem Internetu.
Można uogólnić, że Bankonet jest rodzajem kontekstowej przeglądarki przygotowanej właśnie (i tylko!) do obsługi banków umożliwiających użytkownikom dostęp do kont za pośrednictwem Internetu. Program pracujne w oparciu o tzw. parsowanie, pobierając i zapisując dane w swojej offline'owej bazie, w związku z czym użytkownik może na nich pracować bez dostępu do Internetu. Ma możliwość analizowania dokonanych operacji (monitorowanie salda, uznań / obciążeń, poszczególnych transakcji), sprawdzania bazy oddziałów banków w Polsce (lista jest stale aktualizowana) czy drukowania.

Program jest chroniony hasłem, w związku z czym nie należy specjalnie obawiać się nieuprawnionego dostępu do naszych poufnych danych. Odpowiednią funkcjonalność aplikacji zapewnia wyszukiwarka, dzięki której możemy sortować wyniki znajdujące się w bazie danych i pobierać tylko te, które aktualnie nas interesują (na przykład listę transakcji z danym kontrahentem). Kolejną ciekawą funkcją jest obsługiwanie płatności Allegro.

Zawiodą się natomiast ci, którzy za pomocą programu chcieliby dokonywać przelewów internetowych. Do pobrania oferujemy wersję testową programu, pozwalającą na pracę przez 60 dni bez ograniczenia opcji programów.

Podobne Domowe finanse

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bankonet 3.0.8.158Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie