Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AceMoney lite 4

Kategoria: Domowe finanse
Producent: MechCAD Software, LLC
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 09.09.2010
Rozmiar: 3.29 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 293

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis AceMoney lite 4

Dostępny do pobrania AceMoney Lite to aplikacja, której celem jest pomoc każdemu w regulowaniu spraw domowego budżetu. Mamy tu wygodne generowanie różnego rodzaju raportów, zestawień i podsumowań, które pozwoli doskonale zorientować się w wydatkach i zoptymalizować je. Jeśli potrzebujesz zaoszczędzić lub chcesz sprawdzić, na co wydajesz najwięcej pieniędzy, pobierz AceMoney Lite – to może Ci znacznie pomóc w kontrolowaniu finansów! A dodatkową zachętą, aby wykonać download AceMoney Lite, może być fakt, że program jest całkowicie bezpłatny, a instalka ma ledwie 3,29 MB. Pobiera się więc ją błyskawicznie.

Aplikacja przypomina nieco excelowy skoroszyt wydatków, jednak ma swoje własne cechy – jak na przykład oryginalny interfejs i opcje. Jako że AceMoney Lite jest po polsku, wszystkie sumy wpisujemy w złotówkach, a w dodatku nikt nie będzie mieć problemów ze zrozumieniem opcji tego narzędzia. Warto tez zauważyć, że aplikacja pozwala na stworzenie dwóch niezależnych kont – możesz więc na przykład prócz własnego budżetu stworzyć listę wydatków swojego biura czy też firmy.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, AceMoney Lite współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi z rodziny Windows. Można więc używać programu na Vista i XP. Nie będzie także problemów z obsługą AceMoney Lite na Windows 7. Niestety, nie ma wydania tej aplikacji na Maca ani też Linux. Posiadacze tych systemów mają jednak inne programy tego typu, które znajdą na osobnych stronach naszego portalu. A posiadaczom Windowsów polecamy pobranie AceMoney Lite – warto wiedzieć, na co idą ciężko zarabiane pieniądze. 

Podobne Domowe finanse

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • PowerTrader

  PowerTrader jest programem, który powstał z myślą o graczach giełdowych – zarówno doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swą przygodę z parkietem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AceMoney lite 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie