Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zinio Reader 3.7

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Zinio Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 776

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zinio Reader 3.7

Zinio Reader to bezpłatny program służący do przeglądania elektronicznych wersji czasopism.

Zinio Reader umożliwia ponadto drukowanie, słuchanie muzyki, oglądanie animacji, przesyłanie do znajomych, a także korzystanie z linków. Program został wyposażony w animacje, dzięki którym ma się wrażenie czytania papierowej wersji pisma.

Uwaga!

Przed uruchomieniem należy zarejestrować się na stronie producenta.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zinio Reader 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie