Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zinio Reader 3.7

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Zinio Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 777

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zinio Reader 3.7

Zinio Reader to bezpłatny program służący do przeglądania elektronicznych wersji czasopism.

Zinio Reader umożliwia ponadto drukowanie, słuchanie muzyki, oglądanie animacji, przesyłanie do znajomych, a także korzystanie z linków. Program został wyposażony w animacje, dzięki którym ma się wrażenie czytania papierowej wersji pisma.

Uwaga!

Przed uruchomieniem należy zarejestrować się na stronie producenta.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zinio Reader 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie