Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zinio Reader 4

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Zinio Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 187

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zinio Reader 4

Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet. Mamy tu do czynienia z darmowym programem, który pozwala na codzienny dostęp do ulubionych czasopism. Dla wygody użytkownika wprowadzono tu takie ułatwienia jak na przykład interaktywny spis treści, linki w artykułach oraz wyszukiwarkę. Zinio Reader 4 jest darmowy, jednak aby mieć dostęp do pobierania e-wydań magazynów, musimy założyć bezpłatne konto na stronie producenta. Jest ono bezpłatne i zajmuje tylko chwilę.

Nie ma wydania Zinio Reader pl, jednak obsługa jest dość prosta. Jedną niewygodną rzeczą, która wymaga nieco uwagi, jest zamówienie magazynów przez stronę netpress.pl. Po dokonaniu tego zyskujemy dostęp do czasopism oraz możliwość przeglądania biblioteki nabytych wcześniej, nadto w tekście można oznaczać wybrane fragmenty. Dodatkowo objawia się tu wyższość gazet elektronicznych nad papierowymi – można odtwarzać zawarte na stronach multimedia. Oprócz tego mamy tu dość ładne animacje przewracania stron oraz opcję przybliżania wybranego obszaru. Download Zinio Reader pozwoli trzymać wszystkie gazety w wersji elektronicznej, co zaoszczędza miejsca oraz pozwala zyskać do nich wygodny i szybki dostęp.

Aplikacja ta działa pod wszystkimi wydaniami Windows 7 i Vista. Nie będzie z nią także problemów pod XP. Plik instalacyjny ma nieco ponad 5 MB, więc jego ściąganie nie zajmuje dużo czasu. A jak wygląda aplikacja w praktyce – pokazują to grafiki zamieszczone w galerii przy tym opisie. Cena abonamentu znajduje się na stronie producenta. W bazie aplikacji jest kilkanaście tysięcy pozycji, więc naprawdę mamy z czego wybierać.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zinio Reader 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie