Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Word Viewer 97-2000

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 18157

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Word Viewer 97-2000

Korzystając z programu Microsoft Word Viewer 97-2000, można przeglądać dokumenty utworzone w programach Microsoft Word 97, Microsoft Word 2000, Microsoft Word 2002 i Microsoft Office Word 2003.

Zaawansowane funkcje dostępne w programach Word 2000, Word 2002 i Word 2003 nie są jednak poprawnie wyświetlane w programie Word Viewer 97-2000. Przykładem mogą być tabele zagnieżdżone, zawijanie tekstu wokół tabel, strony sieci Web z ramkami i zaawansowane formatowanie sieci Web.


Pobierając program Microsoft Word Viewer 97-2000, użytkownicy nieposiadający programu Microsoft Word uzyskają możliwość przeglądania i drukowania dokumentów utworzonych w programie Word.

Program Word 97-2000 Viewer służy do otwierania dokumentów utworzonych przy użyciu wszystkich starszych wersji programu Word dla systemu Windows oraz przy użyciu wersji 4.x i nowszych wersji programu Microsoft Word dla komputerów Macintosh.

Program Microsoft Word Viewer 97-2000 jest zoptymalizowany w celu wyświetlania dokumentów programu Word w programie Microsoft Internet Explorer w wersjach 3.x i nowszych.

W programie Word Viewer 97-2000 uwzględniono następujące funkcje:

 • Widok układu online do łatwego czytania dokumentów trybu online, w tym zawierających kolory tła i tekstury.
 • Mapa dokumentów do nawigacji „wskaż i kliknij” w większych dokumentach.
 • Nawigacja za pomocą hiperłączy, umożliwiająca otwieranie w domyślnej przeglądarce dowolnego hiperłącza znajdującego się w dokumencie.

W żadnej z wersji programu Word Viewer nie można uruchamiać makr. To oznacza, że podczas odczytywania dokumentów w programie Word Viewer komputer nie zostanie zainfekowany wirusami znajdującymi się w makrach programu Word.

W programie Word Viewer nie można edytować otwartych dokumentów. Można jednak skopiować tekst do Schowka i wkleić do innych aplikacji. Firma Microsoft zaleca przekazywanie programu Word Viewer razem z dokumentami programu Word użytkownikom, którzy nie mają programu Microsoft Word.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

Inne informacje

Word 2007 viewer to program do przeglądania dokumentów. word viewer po najpopularniejszy program związany z dokumentami. word viewer to dziecko Microsoftu i z ich oprogramowaniem działa najlepiej. Popularne wersje to word 2007 viewer, microsoft office word viewer 2003 (word 2003 viewer) czy word viewer 97. jednak najpopularniejsza jest wersja z 2007 roku - word 2007 viewer. Word viewer pozwala tworzyć dokumenty, zapisywać je w różnych formatach, pisać dowolną czcionką, w wybranym przez siebie rozmiarze. word viewer pozwala na dodawanie aplikacji, zdjęć, kategoryzację. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Word Viewer 97-2000

dodał: Bogdana , 15.02.2010

Na dole macie rameczke "pobierz teraz" i pobierze wam sie to automatycznie xD

dodał: ~haha... , 29.01.2010

Jak to zainstalować ?? a przede wszystkim...pobrać za darmo!!!

dodał: edytka179 , 12.01.2010

Jak to zainstalować?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie