Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Word Viewer 97-2000

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 18164

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Word Viewer 97-2000

Korzystając z programu Microsoft Word Viewer 97-2000, można przeglądać dokumenty utworzone w programach Microsoft Word 97, Microsoft Word 2000, Microsoft Word 2002 i Microsoft Office Word 2003.

Zaawansowane funkcje dostępne w programach Word 2000, Word 2002 i Word 2003 nie są jednak poprawnie wyświetlane w programie Word Viewer 97-2000. Przykładem mogą być tabele zagnieżdżone, zawijanie tekstu wokół tabel, strony sieci Web z ramkami i zaawansowane formatowanie sieci Web.


Pobierając program Microsoft Word Viewer 97-2000, użytkownicy nieposiadający programu Microsoft Word uzyskają możliwość przeglądania i drukowania dokumentów utworzonych w programie Word.

Program Word 97-2000 Viewer służy do otwierania dokumentów utworzonych przy użyciu wszystkich starszych wersji programu Word dla systemu Windows oraz przy użyciu wersji 4.x i nowszych wersji programu Microsoft Word dla komputerów Macintosh.

Program Microsoft Word Viewer 97-2000 jest zoptymalizowany w celu wyświetlania dokumentów programu Word w programie Microsoft Internet Explorer w wersjach 3.x i nowszych.

W programie Word Viewer 97-2000 uwzględniono następujące funkcje:

 • Widok układu online do łatwego czytania dokumentów trybu online, w tym zawierających kolory tła i tekstury.
 • Mapa dokumentów do nawigacji „wskaż i kliknij” w większych dokumentach.
 • Nawigacja za pomocą hiperłączy, umożliwiająca otwieranie w domyślnej przeglądarce dowolnego hiperłącza znajdującego się w dokumencie.

W żadnej z wersji programu Word Viewer nie można uruchamiać makr. To oznacza, że podczas odczytywania dokumentów w programie Word Viewer komputer nie zostanie zainfekowany wirusami znajdującymi się w makrach programu Word.

W programie Word Viewer nie można edytować otwartych dokumentów. Można jednak skopiować tekst do Schowka i wkleić do innych aplikacji. Firma Microsoft zaleca przekazywanie programu Word Viewer razem z dokumentami programu Word użytkownikom, którzy nie mają programu Microsoft Word.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

Inne informacje

Word 2007 viewer to program do przeglądania dokumentów. word viewer po najpopularniejszy program związany z dokumentami. word viewer to dziecko Microsoftu i z ich oprogramowaniem działa najlepiej. Popularne wersje to word 2007 viewer, microsoft office word viewer 2003 (word 2003 viewer) czy word viewer 97. jednak najpopularniejsza jest wersja z 2007 roku - word 2007 viewer. Word viewer pozwala tworzyć dokumenty, zapisywać je w różnych formatach, pisać dowolną czcionką, w wybranym przez siebie rozmiarze. word viewer pozwala na dodawanie aplikacji, zdjęć, kategoryzację. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Word Viewer 97-2000

dodał: Bogdana , 15.02.2010

Na dole macie rameczke "pobierz teraz" i pobierze wam sie to automatycznie xD

dodał: ~haha... , 29.01.2010

Jak to zainstalować ?? a przede wszystkim...pobrać za darmo!!!

dodał: edytka179 , 12.01.2010

Jak to zainstalować?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie