Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinDjView 0.5

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Andrew Zhezherun
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1761

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis WinDjView 0.5

WinDjView jest bezpłatną przeglądarką plików zapisanych za pomocą kompresji obrazu DjVu.

Program używa darmowych bibliotek DjVuLibre do dekodowania dokumentów DjVu.
Ponadto przeglądarka umożliwia wyszukiwanie i kopiowanie tekstu, wyświetlanie miniaturek stron, hyperlinków, powiększanie stron, podgląd kilku plików w zakładkach, zaawansowane opcje drukowania, a także eksport stron do formatu BMP.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinDjView 0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie