Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinDjView 1.0

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Andrew Zhezherun
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Rozmiar: 5,12 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 674

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinDjView 1.0

Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.  Celem dostępnego za darmo WinDjView 1.0 jest umożliwienie każdemu użytkownikowi przeglądania tego typu plików. Czym różnią się one od innych? Pliki DJV i DJVU cechuje identyczny wygląd oryginału, jednak rozmiar pliku jest niewielki. WinDjView korzysta z darmowych bibliotek DjVuLibre, dzięki czemu może zaoferować takie wygodne funkcje, jak na przykład wyświetlanie miniaturek stron, wyszukiwanie i kopiowanie tekstu, czy też zaawansowany wydruk. Możemy tu również eksportować strony do formatu PDF, a także przeglądać kilka plików w zakładkach.

Jak widać download WinDjView może przydać nam się w każdej chwili. Aplikacja ta sprawuje się doskonale na systemach Windows, począwszy od 98 skończywszy na 64-bitowym Windows 7. Prezentowana na tej stronie wersja przeznaczona jest dla systemów XP i wyższych. Ponieważ mamy do czynienia z aplikacją wypuszczoną na zasadach GNU, każdy ma dostęp do kodu programu i znający się na rzeczy użytkownicy mogą go modyfikować wedle swoich potrzeb.

Warto również dodać, że pliki DJV w porównaniu do plików PDF mają wielkość nawet ośmiokrotnie mniejszą. Sam plik instalacyjny ma ledwie 5,1 MB, więc jego pobieranie nie zajmie dużo czasu. Nie jest to wersja portable – wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Przyda się zwłaszcza osobom zbierającym e-booki. Ostatnio ukazuje się dużo tego typu plików w formacie DJV i innych, wywodzących od niego. Niestety, nie ma edycji programu po polsku – dostępne wersje to angielska i rosyjska.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinDjView 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie