Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Visio Viewer 2003

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2611

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Visio Viewer 2003

Program Visio 2007 Viewer umożliwia przeglądanie rysunków i diagramów programu Visio (utworzonych w programie Visio 5.0, 2000, 2002, 2003 lub 2007) w przeglądarce sieci Web Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.


Użytkownicy programu Visio mogą dowolnie rozpowszechniać rysunki i diagramy programu Visio wśród członków zespołu, partnerów, klientów i innych użytkowników, nawet jeśli na komputerach adresatów nie zainstalowano programu Visio. Program Internet Explorer zezwala także na drukowanie tych plików, jednak obszar drukowania jest ograniczony do wyświetlanej części rysunku.

Program Visio 2007 Viewer umożliwia użytkownikom poznanie zalet używania rysunków, wykresów i ilustracji programu Visio w środowisku sieci Web. Program Visio 2007 Viewer jest szczególnie przydatny we współpracy zespołów, których członkowie znajdują się w różnych lokalizacjach.

W celu wyświetlenia rysunku programu Visio wystarczy po prostu kliknąć plik rysunku (z rozszerzeniem VSD, VSS, VST, VDX, VSX lub VTX). Zostanie otwarty program Internet Explorer, a program Visio 2007 Viewer wyrenderuje rysunek w oknie przeglądarki. Rysunek można przesuwać i powiększać w oknie programu za pomocą przycisków paska narzędzi, skrótów klawiaturowych lub poleceń menu wyświetlanego po kliknięciu prawym klawiszem myszy. Można także wyświetlić właściwości dowolnego kształtu, otwierając okno dialogowe Właściwości i ustawienia, a następnie zaznaczając odpowiedni kształt. Niektóre ustawienia renderowania i wyświetlania są dostępne na karcie Ustawienia wyświetlania w oknie dialogowym Właściwości i ustawienia. Dodatkowo na karcie Ustawienia warstwy można ustawić widoczność warstw i kolory rysunku, a na karcie Ustawienia adiustacji można ustawić widoczność i kolory adnotacji.

W programie są obsługiwane pliki binarne (VSD) oraz XML (VDX) programu Visio.
Program Visio 2007 Viewer jest zaimplementowany jako formant ActiveX ładowany i renderujący rysunki programu Visio w oknie programu Internet Explorer.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Visio Viewer 2003Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie