Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TwinView Plus 15

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: dubiel&polok Ing.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Data modyfikacji: 17.05.2013
Rozmiar: 27 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 528

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TwinView Plus 15

TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów. Mamy tu bowiem do czynienia z przeglądarką formatów DWG, DFX, DGN DWF, TIFF i innych, która umożliwia także funkcje edycyjne i statystyczne. Głównym plusem TwinView Plus jest możliwość tworzenia notatek przy przeglądanych materiałach, więc jeśli dana grafika zawiera projekt w firmie, ułatwi to znacznie wymianę uwag między użytkownikami. Nie jest to aplikacja darmowa, jednak można wykonać download wersji testowej  samemu przekonać się o jej możliwościach. Będzie to o tyle łatwe, że istnieje wersja TwinView Plus pl, nie potrzeba więc znajomości żadnego języka obcego do korzystania z programu.

Oprócz wspomnianych wcześniej formatów obsługuje on także popularne, jak JPG, BMP, PNG, a także TIFF Multipage, HPGL, WMF, EMF i ICO. Mamy tu szereg użytecznych funkcji – mierzenie odległości i powierzchni, szukanie tekstów, lokalizację dokumentów czy też opcje drukowania w skali bądź seryjnej. Download wersji testowej programu pozwoli na zapoznanie się z jego możliwościami. TwinView Plus na Windows 7 spisuje się bez zarzutu, podobnie na Vista i XP. Jak wskazuje to cyferka przy nazwie, mamy do czynienia z piętnastą już edycją aplikacji. W stosunku do poprzedniej poprawiono tu szybkość wczytywania się bitmap, zaś sam interfejs nie uległ żadnym zmianom. Czy znasz poprzednie wydania TwinView Plus, czy też nie, po prostu pobierz wersję testową i przekonaj się samemu, co potrafi. Ta aplikacja przyda się każdemu, kto tylko posługuje zaawansowanymi programami do projektowania.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TwinView Plus 15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie