Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sumatra PDF 1.8

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Krzysztof Kowalczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Rozmiar: 4,54 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 264

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sumatra PDF 1.8

Sumatra PDF jest to dostępna za darmo przeglądarka plików w takich formatach jak PDF, DjVu, XPS, CBZ oraz CBR. W porównaniu z innymi przeglądarkami takich plików program ten wyróżnia niewielki rozmiar oraz lekkość działania. Program został stworzony głównie z myślą o szybkości działania i łatwości obsługi. Nie znajdziemy tu wielu funkcji, które dostępne są w innych tego typu przeglądarkach. To co może wyróżniać tą przeglądarkę na tle innych jest intuicyjność oraz proste rozwiązania, dzięki którym z łatwością będziemy mogli przeglądać dokumenty zapisane w wyżej wspomnianych formatach. Sumatra PDF nie jest aplikacją, która ma konkurować z takimi programami jak przykładowo Adobe Reader. Jest to aplikacja stworzona z myślą o domowych użytkownikach, którzy chcą w łatwy i szybki sposób przeglądać dokumenty. Nie mamy tu opcji zaznaczania, komentowania czy kolorowania tekstu. Możemy jedynie przeglądać i wyszukiwać dane frazy w dokumencie. Aplikacja działa bardzo wydajnie i szybko nie zużywając przy tym dużej ilości pamięci operacyjnej. Trzeba dodać, że aplikacja ta nie działa na starszych wersjach systemu Windows.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sumatra PDF 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie