Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sumatra PDF 1.8

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Krzysztof Kowalczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Rozmiar: 4,54 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 263

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sumatra PDF 1.8

Sumatra PDF jest to dostępna za darmo przeglądarka plików w takich formatach jak PDF, DjVu, XPS, CBZ oraz CBR. W porównaniu z innymi przeglądarkami takich plików program ten wyróżnia niewielki rozmiar oraz lekkość działania. Program został stworzony głównie z myślą o szybkości działania i łatwości obsługi. Nie znajdziemy tu wielu funkcji, które dostępne są w innych tego typu przeglądarkach. To co może wyróżniać tą przeglądarkę na tle innych jest intuicyjność oraz proste rozwiązania, dzięki którym z łatwością będziemy mogli przeglądać dokumenty zapisane w wyżej wspomnianych formatach. Sumatra PDF nie jest aplikacją, która ma konkurować z takimi programami jak przykładowo Adobe Reader. Jest to aplikacja stworzona z myślą o domowych użytkownikach, którzy chcą w łatwy i szybki sposób przeglądać dokumenty. Nie mamy tu opcji zaznaczania, komentowania czy kolorowania tekstu. Możemy jedynie przeglądać i wyszukiwać dane frazy w dokumencie. Aplikacja działa bardzo wydajnie i szybko nie zużywając przy tym dużej ilości pamięci operacyjnej. Trzeba dodać, że aplikacja ta nie działa na starszych wersjach systemu Windows.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sumatra PDF 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie