Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JMReader 4.1

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: JimiSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 878 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1584

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JMReader 4.1

JMReader to doskonały program do odczytu plików tekstowych imitujący wyglądem prawdziwą książkę. Można w nim otwierać dokumenty o rozszerzeniach TXT, HTM, HTML, ZIP i RAR. Interfejs programu JMReader jest wygodny, praktyczny i prosty w użyciu.

Kiedy szukamy pliku w zwykłych programach do odczytu tekstu, musimy otwierać osobne okno. JMReader posiada zintegrowane okno do przeszukiwania dysku podobne do narzędzi wyszukiwania Windows w opcją małych i dużych ikon lub szczegółowej listy. Dzięki niemu można szybko znaleźć pożądany plik. W JMReader można również kopiować, wycinać, wklejać i wyrzucać pliki.

Jeśli plik, którego szukamy jest skompresowany w pliku RAR lub ZIP nie trzeba otwierać programów dekompresujących - JMReader widzi spakowane pliki jako zwykłe pliki tekstowe i sprawia, że są gotowe do odczytu.

Interfejs służący do czytania wygląda jak prawdziwa książka i dlatego czytanie dokumentów jest przyjemniejsze i zdrowsze dla oczu. Dokumenty można czytać w oknie programu lub przeglądać je w trybie pełnego okna. Aby przejść między dwoma trybami wystarczy podwójne klikniecie myszką. Wygląd dokumentu można dostosować do swoich potrzeb - wygładzić czcionkę, zmienić kolor tła, powiększyć lub pomniejszyć rozmiar tekstu, odstępy między wierszami, marginesy, zmienić lub zlikwidować linijki między wierszami.

JMReader posiada również funkcję inteligentnego podziału tekstu - jeśli w źródłowym pliku są zbyt duże przerwy między paragrafami, program likwiduje je i sprawi, że tekst będzie wyglądał przyjaźniej. Aby okno upodobniło się jeszcze bardziej do książki, na górze strony można ustawić nagłówek. Dla wygody użytkownika zaprojektowano również wiele funkcji skrótów klawiaturowych.

Jeśli chcemy wrócić do konkretnego dokumentu wiele razy można dodać go do ulubionych i mieć do niego dostęp za jednym kliknięciem. Powrót do ulubionych fragmentów tekstu ułatwi również funkcja markera - zaznaczania linijek w tekście. Dzięki opcji fiszek można dodawać komentarze do czytanych plików.

JMReader jest programem typu freeware – ściągnij go za darmo z serwisu pobierz.pl.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JMReader 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie