Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Excel Viewer 2003

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 10.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 20558

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Excel Viewer 2003

Microsoft Excel Viewer 2003 to darmowa aplikacja służący do otwierania, wyświetlania oraz drukowania arkuszy programu Microsoft Excel.

Excel Viewer pl to program, który obsługuje wszystkie poprzednie wersje Excela od 97 wzwyż i stanowi idealne rozwiązanie zwłaszcza dla użytkowników konkurencyjnych pakietów np. Open Office.  Często zdarza się tak, że arkusze Excela otwarte w innych programach różnią się od oryginału, dzięki Excel Viewer nie będzie już z tym żadnych problemów.

Program Excel Viewer działa z Windows Vista oraz Windows XP. Co ciekawe nie trzeba mieć zainstalowanego pakietu Microsoft Office by Excel Viewer zadziałał. Trzeba jednak dodać, że program nie pozwala na edycję, zapis i tworzenie nowych arkuszy w Excelu, gdyż takie funkcje oferuje Excel będący częścią płatnego pakietu Microsoft Office. Excel Viewer to program freeware, który jest w całości po polsku. Jest to ciekawa aplikacja, która może przydać się wszystkim użytkownikom zmagającym się z  Excelem.
Excel Viewer jest dostepny po polsku co znacznie ułatwie potencjalnemu uzytkownikowi wykorzystanie wszystkich jego możliwości.

Download Excel Viewer 2003 dostepne na naszym portalu, w kategorii Przeglądarki dokumentu.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

Inne informacje

excel viewer to jeden z popularniejszych arkuszy kalkulacyjnych. Jest to twór microsoftu - microsoft exel w ramach pakietumicrosoft office viewer. Microsoft excel istnieje w kilku werjach - najnowsze to microsoft office excel viewer 2003, microsoft excel viewer 2007. exel viewer pozwala przeprowadzać działania matematyczne, tworzyć wykresy, diagramy. Zapisane w microsoft excel dane można użyć do prezentacji w viewer powerpoint. Excel viewer pozwala pracować na kilku szablonach jednocześnie. Wizualizacje danych z excel viewer można wkleić do word viewer.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Excel Viewer 2003Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie