Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader 9.3

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 24262

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader 9.3

Adobe Reader to darmowy program firmy Adobe Systems za pomocą którego użytkownicy mogą otwierać dokumenty zapisane w formacie PDF. Program ten kiedyś był znany pod nazwą Adobe Acrobat Reader i jest najlepszym tego typu programem na świecie.

Adobe Reader od wersji 7.1 działa wyłącznie z nowszymi systemami Windows i nie obsługuje niestety Windows 9X oraz ME. Adobe Reader charakteryzuje się przede wszystkim częstymi aktualizacjami i oraz prostotą użytkowania. Dzięki temu, że Adobe Reader jest programem freeware możemy za darmo otwierać różne pliki zapisane w formacie PDF jak np. popularne e-booki.

Najnowsza wersja Adobe Reader 9.3 wprowadza wiele kluczowych zmian. Przede wszystkim program jest dużo szybszy niż poprzednie wersje, oraz umożliwia on przeglądanie aplikacji opartych na flash’u. Dzięki temu po pobraniu Adobe Reader możemy przeglądać filmiki zrobione we flash’u, które bardzo często stanowią integralną część arkuszy zapisanych w formacie PDF.  Wersja Adobe Reader  9.3 za free współpracuje z Windows Vista. Program umożliwia także obsługę cyfrowych sygnatur i 256-bitowego szyfrowania AES.

Dostepny za darmo Adobe Reader to proste narzędzie do przeglądania, przeszukiwania i drukowania plików PDF. W Adobe Reader 9 nie znajdziemy opcji edycji czy tworzenia dokumentów. Niemniej jednak program ten jest niezbędny jeśli chcemy w profesjonalny sposób przeglądać pliki zapisane w formacie PDF.  

Adobe Reader to obowiązkowa pozycja dla wszystkich użytkowników korzystających z komputerów osobistych, oraz Internetu. Wystarczy pobrać Adobe Reader za free (co wyróżnia go od większości innych programów promowanych przez firmę Adobe) by uzyskać dostęp do profesjonalnej przeglądarki plików PDF.

Download najnowszej wersji Adobe Reader pl jest dostępna na naszym portalu, gdzie możecie również pobrac inne przeglądarki dokumentów.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader 9.3

dodał: ~martajonczyk@wp.pl , 03.03.2010

Program jest fajny

dodał: zzb1 , 26.09.2009

program jest niezastąpiony jest świetnym czyli ok...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie